x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%11 İndirim
XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser - 1
XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser - 2
XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser - 3
XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser - 4
Behringer

XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser

Ürün Kodu : 19
Stok Var
8.736,54 TL
7.775,52 TL
Havale Fiyatı
7.620,01 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade
Şununla Satın Alın

BEHRINGER XENYX X1204USB 12 Kanallı Efektli Deck Mikser
Büyük Özelliklere Sahip Küçük Mikser
Behringer Xenyx X1204USB USB mikser, 8 kanala kadar sesi bütçeye uygun bir fiyata karıştırmayı kolaylaştırır. İlk dört kanalda dört Xenyx mikrofon preamp'ına ve ayrıca hat seviyesi kaynaklar için ek iki stereo kanala sahip oluyorsunuz. 2 veri yolu tasarımı, sinyalleri alternatif bir kaynağa yönlendirmenize izin verirken, kanal başına bir aux gönderme, yönlendirme seçeneklerinizi daha da geliştirir. X1204USB, tek düğmeli sıkıştırma ve süpürülebilir orta seslere sahip 3 bantlı EQ'larla en iyi şekilde ses çıkarmanıza yardımcı olur. Yerleşik efektler, 16 düzenlenebilir ön ayar içerir. Hepsinden iyisi, X1204USB'nin stereo çıkışını USB üzerinden bilgisayarınıza kolayca kaydedebilirsiniz - hatta bir dizi ücretsiz kayıt ve podcasting yazılımı ile birlikte gelir.
Bir Bakışta Behringer Xenyx X1204USB USB Mikser:

Ses şekillendirici özellikler
Esnek yönlendirme
USB kayıt ve oynatma
Yerleşik efektlerSes şekillendirici özellikler

Canlı ses mühendisleri kaliteli bir kompresörün değerini bilir. Behringer Xenyx X1204USB mikser, tek düğmeli sıkıştırma ile dört kanal içeren sıkıştırmayı kolaylaştırır. Sadece sinyal seviyenizi ayarlayın, ardından kompresörü zevkinize göre ayarlayın, sinyal seviyesi yönetimini her zamankinden daha kolay hale getirin. 24 bit çoklu efekt işlemcisi, karışımınıza profesyonel dokunuşlar ekleme gücü verir. Reverb, delay, echo, chorus ve daha fazlası, vokallere ve mikslere bu son dokunuşu eklemenizi sağlar.Esnek yönlendirme

Xenyx X1204USB mikser, sesinizi birden çok hedefe göndermenizi kolaylaştırır. Ev stüdyonuzda kayıt yapmak için özel kulaklık karışımları ayarlamak için harikadır. Ana seviyelerinizi kayıt için olması gereken yere ayarlayın, ardından bir kulaklık amfisine gönderilebilecek özel bir monitör karışımı ayarlamak için her kanaldaki aux göndermelerini kullanın.Yerleşik efektler

Xenyx X1204USB ayrıca yankı, koro, flanş, gecikme, perde kaydırma ve çoklu efektler dahil olmak üzere 16 düzenlenebilir ön ayarlı yeni bir stüdyo sınıfı efekt işlemcisine sahiptir.


USB kayıt ve oynatma

Xenyx X1204USB'nin bilgisayar bağlantısı, hem stüdyoda hem de sahnede faydalı bir ektir. Stüdyonuzda, X1204USB'nin stereo çıkışını hemen hemen her kayıt yazılımına kaydedebilir ve ayrıca mikser aracılığıyla bilgisayarınızdan ses çalabilirsiniz. Canlı kullanım için X1204USB, gösteriyi karıştırmanın ve aynı anda kaydetmenin kolay bir yoludur - sadece dizüstü bilgisayarınızı alın ve gösteri başlamadan önce kayda basın. Ayrıca, canlı miksajla birlikte bilgisayar oynatmayı ana çıkışlara yönlendirerek performansınıza destek parçaları eklemenin harika bir yoludur.
Behringer Xenyx X1204USB USB Mikser Özellikleri:

Bütçe dostu bir fiyata çok sayıda girdi seçeneği
1-4 arası kanalların her biri tek düğmeli sıkıştırma özelliğine sahiptir
3-bant EQ
24 bit çoklu FX işlemci
Stereo bilgisayar kaydı için USB bağlantısı
Teknik özellikler

Tür: Analog
Kanallar: 8
Bilgisayar Bağlantısı: USB (2 x 2)
Fader: 10 x 60mm Atış
Girişler - Mikrofon Preampları: 4 x XLR
Fantom Gücü: Evet
Girişler - Hat: 8 x TRS, 2 x RCA
Çıkışlar - Ana: 2 x XLR, 2 x TRS
Çıkışlar - Diğer: 2 x RCA
Yardımcı Gönderimler: 1 x Ön, 1 x Gönderi
Gönder/İade G/Ç: 2 x 1/4" (Gönder), 4 x 1/4" (Dönüş)
Otobüsler/Gruplar: 2 x Otobüs
Kulaklıklar: 1 x 1/4"
USB: 1 x Tip B
EQ Bantları: 3-bant
Efektler: Evet
Yükseklik: 3.8"
Genişlik: 10.6"
Derinlik: 12.9"
Ağırlık: 8,4 lb.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.