x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Adam Audio

Adam Audio A77H 340W Dual 7" Nearfield Aktif Stüdyo Monitörü (Tek)

Ürün Kodu : 110032300002
Stok Var
63.154,76 TL
Havale Fiyatı
61.891,66 TL
Öne Çıkan Bilgiler
İki adet 7" Çok Katmanlı Mineral Woofer
3,5" Çok Katmanlı Orta Seviye Sürücü
Dönebilen X-ART Tweeter + HPS Waveguide
Woofer'lar için 250W RMS D Sınıfı Amfi
Mid / X-ART için 70W + 20W AB Sınıfı Amfi
XLR ve RCA Girişleri
Çift Bas Bağlantı Noktaları + 3 Ses Seçimi
Oda Adaptasyonu: 4-Bant Eşitleme
A-Control DSP Yazılımı için Ethernet
Entegre Sonarworks Oda Düzeltme
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Adam Audio A77H 340W Dual 7" Nearfield Aktif Stüdyo Monitörü (Tek)Yüksek kaliteli bir orta saha monitörüne ihtiyaç duyan ses profesyonelleri, zengin, ferah ve saran ses sunan profesyonel, çift 7" 3 yollu stüdyo monitör hoparlörü Adam Professional Audio A77H'den etkilenecek.

250 W RMS D Sınıfı amplifikatör, çift 7" Çok Katmanlı Mineral (MLM) woofer'lara güç sağlarken, 70 W + 20 W Sınıf A/B amplifikatörler, ultra geniş bir frekans aralığı sağlamak için MLM orta kademe sürücüsünü ve HPS dalga kılavuzuna sahip X-ART tweeter'ı çalıştırır. Orta kademe sürücü, insan işitme duyusunun en hassas aralığında net ses üretilmesine yardımcı olur.Dönebilen Yüksek Frekans Yayılım Sistemi (HPS) dalga kılavuzu teknolojisi ve yerleşik DSP, hoparlörleri kesin gereksinimlerinize göre hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Dönebilen HPS Waveguide ve X-ART Tweeter
ADAM Audio HPS (yüksek frekans yayılım sistemi) dalga kılavuzu teknolojisi, tweeter'ların sesi yatay eksende geniş, ancak dikey düzlemde sıkıca odaklanmış kontrollü tutarlılıkla dağıtmasını sağlar. A Serisi monitör, döndürülebilir bir HPS dalga kılavuzu tasarımı sunar. Hoparlörleri ister yatay ister dikey olarak konumlandırın, HPS waveguide teknolojisinden yararlanmaya devam etmek için A Serisi tweeter'ları 90 derecelik adımlarla değiştirebilirsiniz.

A Serisi HPS Waveguide, istenmeyen rezonans içermeyen net bir ses oluşturmaya yardımcı olan yeni bir cam elyaf polimer bileşiğinden yapılmıştır. ADAM Audio X-ART tweeter, döndürülebilir HPS dalga kılavuzunun kalbinde yer alır. Almanya'da el yapımı olan X-ART tweeter, hassas bir geçici yanıt sağlar ve en ince ses ayrıntılarını yeniden üretir. Her A Serisi hoparlörde kullanılan bu X-ART tweeter, tüm ürün yelpazesinde ayrıntılı ve tutarlı bir ses sağlar.


Çok Katmanlı Mineral Woofer
A Serisi woofer'lar, hafif ama son derece kararlı bir malzeme oluşturmak için birlikte fırınlanmış mineral taş liflerinin benzersiz bir karışımı ile yapılmıştır. Her koninin mineral bileşimi, katmanı ve geometrisi, her modelde kullanılan sürücüye özeldir. Bu malzemeyi yeni bir mıknatıs sistemiyle birleştiren A Serisi woofer'lar, düşük bozulma ile yüksek çıkış üreterek temiz bir alçak uç sağlar.


Orta Seviye Sürücü
S Serisi hoparlörler tarafından kullanılan ADAM Audio DCH orta kademe sürücüsünden uyarlanan A Serisi orta kademe sürücüsü, insanların özellikle sesin renklendirilmesine karşı hassas olduğu, frekans aralığının kritik bir bölümünde temiz bir ses sağlar. Orta kademe için özel bir sürücünün kullanılması, woofer'ların orta kademe frekansları yeniden üretme ihtiyacını ortadan kaldırarak alçak ve yüksek frekansları netleştirmeye yardımcı olur ve böylece bozulmayı da azaltır.


Hibrit Amplifikasyon
A Serisi, hem dijital hem de analog dünyaların en iyilerini bir araya getirir. Woofer'lar, bozulmayı azaltırken doğrusal performans üretmeye yardımcı olan D Sınıfı amplifikatörler tarafından çalıştırılır. Bu amplifikatörler, hem enerji tüketimi hem de ses üretimi açısından güçleri ve verimlilikleri için özel olarak seçilmiştir. Düşük ısı dağılımı, A Serisinin olağanüstü gücü ve performansına ek yatırım yapılmasını kolaylaştıran daha küçük bir ısı emiciye olanak tanır.

Tweeter'lar ve orta seviye sürücüler, yüksek frekansların sorunsuz ve doğal bir şekilde yeniden üretilmesini sağlayan AB Sınıfı amplifikatörler tarafından desteklenmektedir. Her amplifikatör, çalışma aralığı için optimize edilmiştir, bu da ince ayarlı, düzgün şekilde hizalanmış bir hoparlörle sonuçlanır. Bu noktaya ulaşmak için ADAM Audio, sayısız amplifikatör ve amplifikatör bileşenini deneyerek kapsamlı ölçümler ve dinleme seansları gerçekleştirdi.

DSP Tabanlı Elektronik
A Serisi, yalnızca analog hoparlörlere göre daha fazla ayar hassasiyeti ve daha iyi öngörülebilirlik sağlamak için DSP tabanlı elektroniğin dönüştürücü gücünden yararlanır. Bir Ethernet bağlantısı yoluyla güncellenebilen üretici yazılımıyla, zaman içinde ADAM Audio'nun yeni filtre türleri ve özellikleri ile alternatif seslendirmeler dahil olmak üzere en son DSP tabanlı yeteneklerini entegre etmeyi bekleyebilirsiniz.

Oda Uyarlaması
A Serisi hoparlörlerin arka panelinde, dört bant oda uyarlama ekolayzır bulacaksınız: Bas, Masa, Varlık ve Tiz. Her bant önceden tanımlanmış adımlarla ayarlanabilir ve hoparlör yerleşiminden kaynaklanan tipik akustik sorunları telafi etmeye yardımcı olmak için 100'den fazla ayar seçeneği sunar.


seslendirmeler
Bir Seslendirme, A Serisi monitörlerin önceden tanımlanmış bir ses profilidir. Arka panelde UNR ve Pure olmak üzere iki farklı seçim bulacaksınız. Burada, Ethernet bağlantısı üzerinden A Kontrolü ile birlikte gelen genişletilmiş işlevselliğe ayrılmış olan Ext seçeneğini de bulacaksınız.

UNR veya Tekdüzen Doğal Tepki, önceki AX Serisi de dahil olmak üzere çeşitli ikonik ADAM Audio eski ürünlerinden kaynaklanan, ADAM Audio'nun kendi tasarımının dinamik, kulağa doğal gelen bir yanıt eğrisidir. İlgi çekici ve mevcut sesi size yaratıcılık ve akış için daha fazla alan sağlayabileceğinden, prodüksiyon, beste ve şarkı sözü yazımına uygundur. Ayrıca, sadece iyi bir müziğin keyfini çıkarmak için hoparlörlerinizi kullanmak istediğinizde harika bir seçenektir.

Pure, son derece hassas ve nötr bir sondaj seçeneğidir. Bu, miksaj ve mastering için ideal olan, tüm ayrıntıların farkında olmanız ve hoparlörlerinizin dürüst bir temsiline güvenmeniz gereken düz ayardır.

Ext seçeneği, Ethernet bağlantısı üzerinden A Control (gerçek zamanlı uzaktan kumanda) ile birlikte gelen genişletilmiş işlevselliğe ayrılmıştır. A Control'ün altı bantlı EQ'su kullanılarak, özel bir seslendirme oluşturulur ve monitöre gönderilir.A Kontrol (Gerçek Zamanlı Uzaktan Kontrol)
Tüm A Serisi monitörlerin DSP tabanlı işlevselliği, ücretsiz olarak indirilebilen A Control yazılımı kullanılarak Ethernet üzerinden uzaktan ve gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilir. A Serisi monitörlerini kaydettiren müşteriler için www.adam-audio.com adresindeki MyADAM alanında Windows ve MacOS için bir Kontrol indirilebilir.
İndirilip kurulduktan sonra, stüdyo alanınızdaki çeşitli dinleme konumlarından eşitleme ve gecikme ayarlarını hassas bir şekilde ayarlayarak birden fazla hoparlörü aynı anda kontrol edebilirsiniz. Çalışırken, bir fader veya fiziksel arayüzden uzaktaysanız monitör seviyelerini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uzaktan kumanda özellikleri özellikle çok amaçlı odalarda kullanışlıdır ve seslendirme, EQ ve diğer ayarların tam olarak istediğiniz gibi olduğundan emin olmanızı sağlar.


Oda Düzeltme ve Sonarworks Entegrasyonu
A Serisi hoparlörler, değişen gereksinimlere, tercihlere ve ortamlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. A Control yazılımını kullanarak, kusurlu oda akustiğini telafi etmeye yardımcı olmak için gelişmiş filtreleri doğrudan monitörlerdeki yerleşik bir platforma aktarabilirsiniz. Bu yerleşik platform, sektör lideri üçüncü taraf Sonarworks'ün filtrelerini destekler. Sonarworks yazılımını ve bir ölçüm mikrofonunu kullanarak, hoparlörlerinizi yeni bir oda veya değişen zevk için kalibre edebilirsiniz.Bas Refleks Sistemi, Kabinler ve Montaj
Yeni A Serisi kabinler, ADAM Audio ve AX Serisi mirasına dayanmaktadır. Evrimsel bir tasarımda, A Serisi kabinler, kırınımı daha da azaltmak için daha derin eğime sahiptir. Daha kalın bölme duvarları, kabinleri güçlendirir ve iç titreşimleri azaltırken, genişletilmiş port tasarımı hava akışını optimize eder ve port gürültüsünü azaltır. Tüm A Serisi hoparlörler, ihtiyacınız olan her yere monte etme esnekliği sağlayan, alt tarafta bir montaj arabirimi içerir.
Adam Audio A77H 7 inç Güçlü Stüdyo Monitörü Özellikleri:
Orta alan izleme için 3 yollu stüdyo monitörü
Tri-amped tasarım verimliliği artırır
Yatay yönlendirme, zengin bir ses alanı ve sağlam bir görüntü oluşturur
Çift 7 inçlik MLM woofer'lar güçlü, etkili alt uç sunar
3,5 inç MLM orta seviye sürücü, ekstra netlik sağlar
X-ART tweeter net, hassas üst düzey ses çıkarır
DSP tabanlı ayar, monitör yanıtını odanıza uyacak şekilde optimize eder
Sesinizi daha da iyileştirmek için Sonorworks SoundID Referans eklentisi (ayrıca satılır) ile çalışır
Döndürülebilir HPS dalga kılavuzu size daha fazla ses özelleştirmesi sağlar
24 bit AD dönüştürücü ve 96 kHz dahili örnekleme oranı, ses kalitesini korur
Herhangi bir kurulumla entegre olmak için dengeli ve dengesiz girişler içerir

Teknik Özellikler
Güç: Evet
Güç Yapılandırması: Tri-amper
Miktar: Tek
LF Sürücü Boyutu: 2 x 7" Woofer
LF Sürücü Tipi: Çok Katmanlı Mineral Elyaf
MF Sürücü Boyutu: 3,5" Sürücü
MF Sürücü Tipi: Kubbeli Koni Hibrit, Çok Katmanlı Mineral Elyaf
HF Sürücü Tipi: HPS Waveguide ile döndürülebilir X-ART
LF Sürücü Güç Amplifikatörü: 250W
MF Sürücü Güç Amplifikatörü: 70W
HF Sürücü Güç Amplifikatörü: 20W
Toplam Güç: 340W
Frekans Tepkisi: 37Hz-41kHz (-3dB), 34Hz-45kHz (-6dB)
Geçiş Frekansı: 400Hz, 3.0kHz
Maksimum Tepe SPL: 106dB (sinüs patlamaları), 118dB (IEC ağırlıklı gürültü)
Giriş Tipleri: 1 x XLR, 1 x RCA
Diğer G/Ç: 1 x RJ45 (uzaktan kumanda)
Özellikler: Oda Düzeltme Kontrolleri, Seslendirme Seçimi
Yazılım: Bir Kontrol
Muhafaza Tipi: Çift Ön Kapılı
Muhafaza Malzemesi: Vinil Sarılı MDF
Yükseklik: 9.25"
Genişlik: 20,87"
Derinlik: 13,75"
Ağırlık: 37,68 lb.

Teslimat Bilgisi
Kargoya teslim süresi ortalama 3-4 iş günüdür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.