x
Allen Heath

Allen Heath XONE:DB2 4 Kanal Dj Mikser

Ürün Kodu :3654
44.941,72 TL

HAVALE FİYATI:

44.042,88 TL
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Xone: DB serisi, size maksimum DJ yaratıcılığı sağlamak için dijital mikser teknolojisinin potansiyelini kullanır. Sezgisel bir düzene sahip esnek ve çok yönlü mikser kontrolleri, DJ'e miks üzerinde tam kontrol sağlar.

  DB2, ikiz zincirlenebilir FX motorlarına, dört stereo kanalına, tam Giriş matrisine ve benzersiz Trimodal EQ sistemine sahiptir. Dahili USB ses kartı, MIDI kontrolü, Xone Filtreleri ve X: LINK bağlantısı ile Xone: DB2, DJ'in yaratıcılığını ortaya çıkarır. Xone: DB2, DB4'ün özünü şık, erişilebilir, uygun fiyatlı bir formatta yakalar ve gelecek nesil için DJ'lik, prodüksiyon ve performans arasındaki sınırları bulanıklaştırır.

  MASİF FX KÜTÜPHANESİ


  5 FX türüne bölünmüş 50'den fazla FX ön ayarından oluşan devasa bir FX kütüphanesine sahip olan Xone: DB2, derinlere inmenize ve müziğinizle pratik yapmanıza olanak tanır. İnce FX yıkamalarından sesinizin tamamen dönüştürülmesine kadar - kontrol sizde.


  FX KADEMESİ

  İki FX motoru, FX-X'in çıkışını FX-Y'nin girişine çalıştırmak için kademeli veya zincirlenebilir, bu da sesin iki farklı efektin herhangi bir kombinasyonu ile işlenmesine izin verir. Ek olarak, FX-X'e yönlendirilen herhangi bir kanal her iki motor tarafından da işlenebilir, ancak FX-Y motorundaki tek etkiye kanalın Y'ye yönlendirilmesiyle yine de erişilebilir.


  DÜZENLENEBİLİR FX PARAMETRELERİ

  Her FX motoru, ıslak / kuru seviyeyi ayarlamak için özel bir ifade kontrolüne ve bir döner çanağa sahiptir, ayrıca ekranın altındaki global kontrolörler kullanılarak daha fazla ince ayar yapılabilir.


  GİRİŞ MATRİSİ

  DB2’nin dört giriş kanalının her biri, dört analog (Hat veya RIAA), dört USB veya iki dijital kaynak arasından seçim yapabilen, çok çeşitli ses kaynaklarının aynı anda bağlanmasına olanak tanıyan tam bir giriş matrisine sahiptir. Aynı kaynak birden fazla kanalda da seçilebilir.


  TRIMODAL EQ

  Xone: DB2, DB4'te sunulan yaratıcı eşitlemeye yönelik yeni yaklaşımı benimser. EQ'lar üç farklı modda kullanılabilir - standart asimetrik EQ (+ 6 / -26dB), toplam Kill (24dB / oktav eğimi ile + 6dB / OFF) veya ayarlanabilir rezonanslı Yüksek Geçiş / Düşük Geçiş filtresi.


  MİKROFON / HAT GİRİŞİ

  2 bant EQ ile, kazanç, işaret ve miks seviyesi ve FX'e tam erişim ile.


  YÜKSEK GÖRÜNÜRLÜ OLED EKRAN

  OLED ekran, parlak güneş ışığında bile açıkça görülebilir ve kanal FX seçimini ve mevcut BPM'yi gösterir, ayrıca Menü kurulum işlevleri için kolay bir arayüzdür.


  HAFİF ŞASİ

  DB2’nin hafif alüminyum kasası, konsolda gezinmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.


  ENTEGRAL SES KARTI

  Yerleşik, çok kanallı USB2 ses kartı, 4 stereo gönderme ve 4 stereo dönüş için bilgisayar tabanlı ses yazılımından tekrar oynatmaya ve kaydetmeye izin verir.


  MIDI KONTROL

  Tüm kontroller (Mikrofon ve Telefon seviyesi hariç) MIDI verilerini gönderir. Mikser, FX seçim kontrollerinin mikser ayarlarını değiştirmeden MIDI verilerini göndermesine izin veren MIDI kaydırma düğmesi aracılığıyla DJ yazılımı için bir MIDI denetleyicisi olarak ikiye katlanabilir. DB2, USB aracılığıyla bağlı bir DAW'ın temposunu ve karıştırıcıların MIDI kanalını değiştirme yeteneğini kontrol etmek için kullanılabilen dahili MIDI saati oluşturabilir.


  X: BAĞLANTI

  X: LINK, standart bir RJ45 konektörü kullanır ve gücü ve verileri dağıtır, X: LINK uyumlu cihazlara bağlantı sağlayarak USB bağlantı noktalarını bilgisayarınıza kaydeder.


  MEKANSAL KAPSAM

  Zayıf oda akustiği ile başa çıkmak için, ideal hoparlör yerleşiminden daha az, faz dengesizliği için teşhis aracı olarak veya bas ses odağını değiştirmek için bir efekt olarak yararlı çıktı işleme aracı.


  PRO-X-FADER SEÇENEĞİ

  Xone: DB2 için retro-fit Pro-X-Fade seçenek kiti. Pro-X-Fade, daha uzun fader ömrü için% 100 iletken plastik paletler ve daha geniş bir gövde kullanır. Pro-X-Fade ayrıca DJ'in hem fader hissini hem de kesme noktasını kendi kişisel tarzına uyacak şekilde ayarlamasına izin verir. Satın alma ve uygulama bilgileri için onaylı Allen & Heath bayinizle veya distribütörünüzle görüşün.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.