x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%0 İndirim
Roland SP-404MKII Sampler - 1
Roland SP-404MKII Sampler - 2
Roland SP-404MKII Sampler - 3
Roland SP-404MKII Sampler - 4
Roland

Roland SP-404MKII Sampler

Ürün Kodu : SP-404MKII
Stok Var
23.500,00 TL
23.500,00 TL
Havale Fiyatı
23.030,00 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Roland SP-404MKII SamplerRoland SP ses örnekleyiciler, ayırt edici sesleri ve her yerde, her zaman hızlı beat yaratma yetenekleriyle tanınan, performansa dayalı beat üretiminin gerçek krallarıdır. Topluluk geri bildirimi ve kapsamlı araştırma ve geliştirme yoluyla özenle rafine edilen SP-404MKII, şimdiye kadar ki en iyi SP ses örnekleyicisidir. Canlı renklerle OLED ekran, etkileyici yeni pedler, genişletilmiş efektler, akıcı sequencer ve ses örneklemeyle müziğinize ilham verecek devasa bir otantik ses kitaplığı ile her zamankinden daha hızlı ve daha iyi.

  

Daha Büyük, Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü

SP-404MKII, 17 adetlik ultra-etkileyici-ped, sorunsuz kontrol için güncellenmiş düğmeler gibi bazı ciddi yükseltmelerle, selefi hakkında insanların sevdiği her şeye sahiptir. Hızlı başlatma süresi, hızlı proje yükleme ve ses örneği içe aktarma, 16 GB dahili depolama yoluyla kolay proje erişimi ile beat üretimi artık çok daha hızlıdır. Uzun süreli kullanıcılar ve yeni beatmaker'lar, sezgisel düzen ve klasik SP efektlerinin yanı sıra yenilenmiş bir ses örnekleme ve sequencer iş akışı, hızlı performans yakalama için Geri Örnekleme, vuruşları canlı olarak mikslemek için DJ modu ve daha fazlasıyla kendilerini evlerinde hissedecekler.

Hızlıca Beat Üretin

SP ses örnekleyicilerle müzik yapan kişiler, sundukları hızlı iş akışını, taşınabilirliği ve dokunma hissini severler. SP-404MKII, her senaryoda beat oluşturmayı daha da kolaylaştıran özellikler eklerken hafif ama sağlam tasarımı koruyarak bu deneyimi daha da ileriye taşıyor. AA veya mobil pil gücüyle her yerde ritimler çalın, USB aracılığıyla mobil cihazınızdan ses yakalayın veya doğrudan mobil cihazınıza aktarın ya da çift kulaklık çıkışı ve mikrofon/gitar girişini kullanarak bir ortakla işbirliği yapın.Ruhu Olan Bir Ses Örnekleyicisi

SP404MKII'nin canlı renklerle OLED ekranı ve yakınlaştırılabilir ses dalga formu görünümü ile örnekleme düzenleme son derece sorunsuzdur. Gerçek zamanlı olarak düzenleme noktalarına dokunarak ses örneklerinizi kesin veya örnekleri otomatik olarak dilimlemek için otomatik kesme işlemini kullanın. Ardından bunları envelope ve pitch shifter ile hassaslaştırın ve ayrıntılı ses tasarımı için pattern'leri ve efekt katmanlarını yeniden kaydetmek için yeni geliştirilen tekrardan örnekleme iş akışını kullanın. Geri Örneklemeyi Atla ile, son performansınızdan 25 saniyeye kadar ses yakalayarak o altın anları anında yakalayabilirsiniz.

 

 

Efektler ile İlgili Her Şey

Efsanevi SP efektleri ve bir dizi yeni klasikle seslerinizi işleyin ve güzelleştirin. Vinyl Simulator ve DJFX Looper gibi eşsiz SP efektleri artık Lo-fi, Cassette Simulator ve Resonator gibi güçlü eklemelerle birleştirildi. Karmaşık ses dokuları için birden fazla eşzamanlı veri yolu efektini katmanlayın ve yönlendirin veya mikrofon/gitar girişine takın ve kullanıma hazır Vocoder, Auto Pitch ve Guitar Amp Simulator efektleriyle eşlik yapın.Performansa Göre Ayarlanmış Sıralama

SP-404MKII size benzersiz bir his ve enerji ile pattern oluşturma esnekliği verir. Özel salınım için ayarlanabilir giriş quantize ve karıştırma, tek bir dokunuşla birden fazla sample'ı tetiklemek için Pad Link, değişken nota tekrarı için bir Roll düğmesi ve anında tempo değişiklikleri için banka başına BPM vardır. Farklı setler için desenler düzenlemek ve oynatmayı otomatikleştirmek için bunları birbirine zincirlemek de mümkündür. Elleriniz serbestken, SP efekt kontrollerini uzatabilir veya en sevdiğiniz synth'i çalabilirsiniz.

Daha Güçlü, Daha Ulaşılır

Beat yazmak veya şarkı üretmek için banka kredisi almanıza gerek yok. SP-404MKII, her zamankinden daha güçlü ve daha uygun fiyatlı olup, hızlı iş akışını ve karakteristik sesini mevcut kurulumunuza eklemeyi kolaylaştırır. SP-404MKII, yapabileceği her şeye rağmen, üretim ve performans için ihtiyacınız olan tek parça olabilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.